Září 2011

Update - photoshoots 2011

27. září 2011 v 18:31 | Nikí
Přidala jsem shooty do galerie.. z tohoto roku =)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Photoshoots » 2011

Alice Cullenová

25. září 2011 v 20:58 | Nikí
JMÉNO: Mary Alice Brandonová Cullenová; dává přednost jménu Alice
DATUM NAROZENÍ: 1901
DATUM PŘEMĚNY: 1920 ve věku 19 let
PŮVODCE PŘEMĚNY: neznámý upír, který pracoval v psychiatrické léčebně
MÍSTO PŮVODU: Biloxi, Mississippi
BARVA VLASŮ: černá
BARVA OČÍ: tmavě hnědá (člověk), zlatá/černá (upír)
VÝŠKA: 147 cm
VNĚJŠÍ POPIS: Alice je maličká a půvabná. Vlasy má velmi krátké a ježaté, protože jí v psychiatrické léčebně oholili hlavu a v době přeměny jí teprve rostly.
ZVLÁŠTNÍ SCHOPNOSTI: Vidí do budoucnosti, ačkoliv to, co spatří, záleží na volbě zúčastněných osob, musí tedy čekat na to, až se rozhodnutí zakoření v mysli, nebo zakročit dřív, než uvidí jistý výsledek. Její nadání se vztahuje jen na lidi a upíry, vidí oboje, nevidí však do budocnosti vlkodlaků a upířích kříženců.
VZDĚLÁNÍ/POVOLÁNÍ: Několikrát navštěvovala střední školu i univerzitu. Získala diplomy z módního návrhářství a mezinárodního obchodu. Peníze vydělává například tím, že používá svůj dar předvídání budoucnosti a dokáže předpovídat změny investic na burze.
KONÍČKY: Hraje si s kapitálovými trhy a zbožňuju navrhování oblečení a nakupování oblečení.
VOZIDLO: kanárkové žluté Porsche 911 Turbo
RODINA/VZTAHY VE SMEČCE: Alice je vdaná za Jaspera Halea. Carlislea a Esme Cullenovy považuje za své rodiče, Edwarda Cullena, Rosalii Haleovou a Emmetta Cullena za své sourozence, Bella Cullenová je jeí švagrová a Renesmé Cullenová její neteř. Měla lidskou sestru jménem Cynthia a má lidskou neteř, která stále bydlí v Biloxi.
MINULOST: Mary Alice Brandonová - nebo Alice, jak se jí běžně říká - žila v měšťanském domě v Biloxi v Mississippi se svými rodiči a sestrou Cynthií, která byla o devět let mladší. Otec pracoval jako klenotník a obchodník s perlami. Nakupoval perly od místních potápěčů a převážel je do vnitrozemí, dál od pobřeží, kde se s nimi dalo obchodovat výhodněji. Kvůli své práci někdy trávil celé dny mimo rodinu. Alicina matka se ráda starala o dům i sad, který vlastnili, a pečovala o Alici s Cynthií. Dívky si byly navzdory velkému věkovému rozdílu velmi blízké. Alice měla dar předvídání už jako malá holčička, ale její předtuchy nebyly tehdy tak silné jako později. Připadaly jí spíš jako pocity než vize.Nejdřív si její rodiče mysleli, že jsou předtuchy zábavné. "Alice má vždycky pravdu" říkali, když si jejich pětiletá dcerka oblékla plášťěnku, přestože obloha byla modrá, později se samozřejmě spustil déšť.
ZNÁMÉ CITÁTY:
"Opravdu hezky voníš, nikdy předtím jsem si toho nevšimla." (Stmívání, 15. kapitola)
"Znělo to, jakoby sis dával Bellu k obědu, tak jsme se přišli podívat, jestli se s námi rozdělíš." (Stmívání, 16. kapitola)
"Myslíš, že se mu někdo z nás chce dívat do očí dalších sto let, jestliže tě ztratí?" (Stmívání, 20. kapitola)
"Já ti vždycky povím pravdu." (Stmívání, 20. kapitola)
"Edwarde, musíš to udělat!" (Stmívání, 23. kapitola)
"Mohla bys mi vysvětlit,jak to, že jsi naživu?" (Nový měsíc, 17. kapitola)
"Upřímně, podle mě už je to víc než směšné. Zvažuju, jestli tě prostě nemám změnit sama." (Nový měssíc, 19. kapitola)
"Jak velké máš námitky proti krádeži auta." (Nový měsíc, 19. kapitola)
"Myslím, že se jí zmocňuje histerie, možná bych ji měla dát facku." (Nový měsíc, 22. kapitola)
"Kdo pozval toho vlkodlaka?" (Zatmění, 17. kapitola)
"Prosím tě, Bello, prosím - jestli mě máš opravdu ráda.. Prosím tě, dovol mi zařídit vaši svatbu." (Zatmění, 21. kapitola)
"Nikdo, koho oblékám já, nevypadá jako pitomec." (Rozbřesk, 1. kapitola)
"Esme, dej jí pár rad, jak se chovat jako člověk..." (Rozbřesk, 25. kapitola)
Poznámka Stephenie: Alice byla jednou z postav, které přišly na svět už hotové - tak snadné to bylo. Edward by jednoduše měl sestru jménem Alice - a právě takovouhle. Byla jednou z věcí, které mě na knížce rozesmutnily, protože jsem strašně toužila po tom, aby doopravdy žila. Hrozně bych chtěla mít takovou kamarádku! Někde musí žít někdo přesně jako ona, protože mi přijde naprosto přirozené, že musí existovat.
_____________________________________________________________________________

Docela dlouhý, že? A to minulost zdaleka není celá.. Je to z knížky Oficiální ilustrovaný průvodce Stmívání od Stephenie... =) Minulost Alice v tý knížce je asi na 6 stran a já opsala jen jednu =D Snad si hezky počtete♥ Podle mě i jen tohle je zajímavé =)

Good night♥

24. září 2011 v 22:07 | Nikí
Dneska jsem nějak neměla čas sem jít.. zítra snad čas mít budu =) Nastavila jsem nový lay - od Bonitky..Už je pozdě, tak musím jít.. Dobrou noc♥

Weekend...

23. září 2011 v 21:03 | Nikí
Jak já jsem ráda, že je víkend! =) Sice to rychle uteče, ale pak máme jenom pondělí, úterý škola, středa státní svátek a čtvrtek, pátek ředitelský volno + víkend =)♥ Takže skvělý.. ;* =D Mno..... zítřejšek budeme slavit narozky, ale budu tady, nebojte =D

POTM ... November 2011

22. září 2011 v 20:15 | Nikí
Mno jelikož je konec září a já jsem sem ještě nedala POTM, tak dávám potm na měsíc Listopad =) Vybrala jsem fotky ze Stmívání, Nový Měsíc a Zatmění... Hodnoťte, kde podle vás na těchto fotkách vypadá Alice nejlíp ;)
Photo 01:
Photo 02:
Photo 03: